Powerflex Road серия (street) PFF85-1021-88 для Bumpstops Bumpstops — VW T25/T3 Передний отбойник 88 мм
В наличии
VW T25/T3 Передний отбойник 88 мм Powerflex Road серия (street) Bumpstops
Применимость, авто: Bumpstops Bumpstops (доп. применимость: — )
Позиция на схеме: 23 (схема находится на второй фотографии продукта)
Узел использования: VW T25/T3 Front Bump Stop 88mm (VW T25/T3 Передний отбойник 88 мм)
Особые уточнения: — PFF85-1021-88 Front Bump Stop is 88mm in length as fitted to single and double-cab commercial vehicles, Panel Van and Syncro and fits in the same way as the original bump stops, allowing you to reuse your original dust cover. Made in our Yellow 70A durometer material and featuring an internally bonded washer for support, they are a durable and longer-lasting replacement, perfect for the demands presented with road and off-road driving. Recommended to be used with Front Damper Ring Bush PFF85-1022.
Доп параметры: 88mm
Количество в подвеске автомобиля и в комплекте: 2
OEM номера 1: 251411123
OEM номера 2: 251411123C
OEM номера 3: 251411123E / 251411123F
Категории