Powerflex Road серия (street) PFF85-1021-82 для Volkswagen Transporter Models — Передний отбойник 82 мм
В наличии
Передний отбойник 82 мм Powerflex Road серия (street) Volkswagen
Позиция на схеме: 23 (схема находится на второй фотографии продукта)
Узел использования: Front Bump Stop 82mm (Передний отбойник 82 мм)
Особые уточнения: — PFF85-1021-82 Front Bump Stop is 82mm in length as fitted to most passenger-carrying T3 such as the Kombi, Caravelle and Westfalia campers and fits in the same way, allowing you to reuse your original dust cover. Made in our Yellow 70A durometer material and featuring an internally bonded washer for support, they are a durable and longer-lasting replacement, perfect for the demands presented with road and off-road driving. Recommended to be used with Front Damper Ring Bush PFF85-1022.
Доп параметры: 82mm
Количество в подвеске автомобиля и в комплекте: 2
OEM номера 1: 251411123B
OEM номера 2:
Модель авто
Уточняющая модель авто
Серия Powerflex
Категории